Finanse I Rynek Pieniędzy Blog Dla Każdego

Gratuluję pomysłu na świetny wpis i umieszczenie wielu ciekawych informacji w jednym miejscu. http://talleypoole67.suomiblog.com/weblog-6618967 mi, że umieściłeś mojego bloga na swojej liście. Weblog Kontomierza - blog twórców usługi , która pozwala zarządzać wydatkami i budżetem domowym oraz automatyzuje pobieranie danych z banków. Witam na blogu produktach finansowych. Poznasz w nim niezależne opinie i porady dotyczące finansów osobistych - kredytów gotówkowych, pożyczek, kont bankowych, lokat, kont oszczędnościowych itd itp. Poniżej znajduje się chronologiczny zapis ostatnich zmian, które zaszły w serwisie, oraz najnowsze informacje.
Kilka blogów z twojej listy straciło na aktualności (chociaż archiwum ciekawe), ale pojawiają się fajne propozycje piszących kobiet. Np. Konto i Lokata - autorowi tego bloga jestem wdzięczny za rzetelną analizę moich kont bankowych, której dokonał w artykule Jak zarabiać na kontach bankowych - czyli premia moneyback ”. Piotr na bieżąco donosi również wszelkich zmianach w ofercie kont i lokat.
Ostatnio na blogu pojawiło się kilka linków, które oznaczam jako (AF), Czyli afiliacja. W związku z tym chciałbym wyjaśnić politykę poleceń na tym blogu, jakie linki można tu znaleźć, jakiego typu materiały polecam i jakie korzyści z tego posiadam. Na niektórych z wymienionych niżej blogów niewiele się dzieje od dłuższego czasu, ale mimo to warto je przejrzeć. Ich autorzy włożyli w niektórych przypadkach gigantyczną ilość pracy w to, by dostarczyć czytelnikom wartościowe artykuły.
Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.
Poland has greater than 38 million inhabitants and about as many bank accounts. Opening an account is simple and fast: many individuals have several to profit from what's on offer: one account for receiving their pay, another for savings, one other for credit, and so on. It's in this reasonably favourable context that, in October 2014, Orange Polska joined forces with mBank, the nation's fourth-largest retail financial institution and the nationwide leader of online banking, to create a 100%-cell, Orange-branded financial institution: Orange Finanse. Within 6 months, it attracted a hundred,000 prospects - and that's just a begin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *